akvizice firem,odkup zadlužených firem, likvidace firem, poradenství

ČAS PRACUJE VŽDY PROTI NÁM, NEZTRÁCEJME PROTO ČAS…

POKUD JSTE ROZHODNUTI Z JAKÉHOKOLI DůVODU ZBAVIT SE VAŠÍ FIRMY, NEODKLÁDEJTE TENTO KROK NA POZDĚJI, PROTOŽE MůŽE BÝT UŽ POZDĚ…

ZADLUŽENÁ FIRMA SVÉHO KUPCE

Volejte 24/7
Osobní přístup
Jednoduše, rychle a diskrétně

ODKUP FIRMY, V JAKÉMKOLI STAVU

zbavsefirmy.eu je web společnosti RAED s.r.o., která se specializuje na poskytování služeb souvisejících s odkupem firem. Společnost je aktivní po celé Evropě a nabízí své služby jak pro firmy, které se snaží o odkup jiných společností, tak i pro firmy, které jsou samy předmětem odkupu.

Díky svému rozsáhlému týmu odborníků a mnohaletým zkušenostem v této oblasti je RAED s.r.o., (zbavsefirmy.eu) schopna pomoci svým klientům při každém kroku procesu odkupu, nebo prodeje firmy. Pomůžeme vám s vyhledáním vhodných cílových společností, stanovením jejich hodnoty, jednáním o podmínkách a vypořádáním akviziční transakce.

Kromě toho může RAED s.r.o., (zbavsefirmy.eu) poskytnout svým klientům odbornou pomoc při získávání potřebných povolení od příslušných orgánů při splnění všech dalších náležitostí souvisejících s odkupem firmy.

Díky svému profesionálnímu přístupu a pečlivému plánování je RAED s.r.o., (zbavsefirmy.eu) schopna zajistit, aby odkup firmy pro své klienty proběhl co nejjednodušší a nejrychlejší cestou tak, aby výsledná transakce byla v souladu s jejich očekáváními. Pokud tedy hledáte spolehlivého partnera pro odkup firmy, je zbavsefirmy.eu pro vás tou správnou volbou.